Investoři XRP se bouří proti Ripple: Mají pádné důvody

Investoři do XRP se stále nemohou dočkat konce medvědího trhu, který započal v lednu roku 2018. Samozvaná „XRP Army“ začíná pomalu sama sebe plácat po zádech s tím, že jednou i jejich kryptoměna musí vystřelit. Po problémech se vztahem největší fintech společnosti Ripple a tokenem XRP již budoucnost kryptoměny není jistá. Mnoho pozorovatelů dokonce soudí, že společnost využívá XRP pouze k získávání kapitálu pro svůj provoz.
Chcete vědět, jak funguje Bitcoin? Podívejte se na video!
Investoři do XRP zvaní XRP Army se bouří
Na sociální síti Twitter se množí řada nespokojených investorů. Například komentátor MaximusPrime napsal:
„Všechny ty partnerství, obchody, možnost… A cena je stále dole. Je to frustrující. Doufám, že půjde nahoru, jinak začnu mít vážné pochybnosti o projektu.“
Známější investor pod přezdívkou XRP Stuart označil cenový výkon kryptoměny v posledních letech za „ubohý“.

XRP has the most potential. XRP has best team Ripple pushing XRP into the largest trillion dollar+ markets in the world.XRP actually has a real utility being used today.XRP price performance last few years have been absolutely pathetic for some investors. Being Rekt is not fun.
— ༜༝🅂🅃🅄🄰🅁🅃🅇🅁🄿 (@xrp_stuart) May 9, 2020

Všemi příspěvky v dané diskuzi se nicméně táhne plácání po zádech s tím, že kryptoměna má největší potenciál a využívají ji velké banky. Avšak stále více je citelné probouzení, kdy i investorům dochází bídná situace třetí největší kryptoměny. Tu od začátku zastánci BTC označují za pouhý nástroj k získání peněz pro společnost Ripple.
Co si myslíte vy? Vystřelí ještě XRP?
Mohlo by vás zajímat: Coinmate opäť umožní vklady pre českú republiku!
 
Originální článek Investoři XRP se bouří proti Ripple: Mají pádné důvody pochází z webu CryptoSvet.cz.

cryptosvet.cz
Přečíst článek